Utrzymanie wysokiej jakości danych w bazach danych klientów to gwarancja sukcesu każdej firmy. Za pomocą naszych serwisów możesz m.in. weryfikować i deduplikować dane klientów, standaryzować adresy i wzbogacać je o dodatkowe informacje, a także ułatwić wprowadzanie danych adresowych w formularzach www. Nasze aplikacje są łatwe w implementacji i oferują funkcjonalności, które znacznie usprawniają wiele procesów biznesowych.

Załóż konto i uzyskaj dostęp do wszystkich usług API:

Funkcjonalności:

    • Standaryzacja batch – duża funkcjonalność dla dużych zbiorów danych. Usługa, która pozwala zestandaryzować duże pliki danych w jednym zapytaniu (np. 1 mln rekordów to czas przetwarzania do 30 min.). Dodatkowo otrzymujesz funkcje weryfikacji danych klientów, deduplikacji, geokodowania i wzbogacania danych adresowych. Z aplikacji możesz korzystać za pomocą API lub przez aplikację webową dataquality.pl
    • Standaryzacja w czasie rzeczywistym przez API – prosta usługa, zwracająca zestandaryzowany i zgeokodowany adres w czasie rzeczywistym. Interfejs API w łatwy sposób można zintegrować w aplikacjach klientów różnego rodzaju.
    • Autouzupełnianie danych adresowych – Usługa podpowiadająca użytkownikowi nazwę miejscowości, ulicy, a nawet numer budynku na podstawie pierwszych wprowadzanych przez niego liter. Dzięki API usługę można zaimplementować na stronach www, formularzach on-line i innych aplikacjach klientów. Wypróbuj za pomocą poniższego przycisku:
    • API Routes – Usługa zwraca odległość (w metrach) pomiędzy dwoma punktami mierzoną po drogach. Dane wejściowe do usługi mogą stanowić zarówno współrzędne geograficzne punktu początkowego i końcowego, jak i adresy.

Bez względu na sposób w jaki korzystasz z naszych aplikacji zawsze otrzymujesz 1000 rekordów zupełnie za darmo! Jeśli to za mało na potrzeby testów, skontaktuj się z nami – powiększymy limit.