jakość_danych_usługi

 

Czy Twoja baza danych, system CRM, SAP lub inny…

  • zawiera błędy, np. literówki?
  • zawiera zduplikowane wartości?
  • jest niekompletna?
  • nie była dawno aktualizowana?
  • zawiera dane w różnych formatach?

Jeśli tak, nasze rozwiązania są dla Ciebie. Oferujemy pełen zakres operacji na danych adresowych: standaryzację, weryfikację, deduplikację, wzbogacanie, w tym geokodowanie.

Zostaw nam swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU PRZESYŁANIA TREŚCI MARKETINGOWYCH

Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Algolytics Technologies Sp. z o. o., ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, NIP: 701-080-13-66, Regon: 369456263, KRS: 0000717723 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 321 300,00 PLN (trzysta dwadzieścia jeden tysięcy trzysta złotych). Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie oraz przesyłania informacji marketingowych. Informujemy o przysługującym Państwu prawie do zapomnienia, prawie do dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego gdpr@algolytics.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Akceptuję Regulamin, Politykę prywatności i Klauzulę informacyjną

Przeczytaj Regulamin

Przeczytaj Politykę prywatności

Przeczytaj Klauzulę informacyjną


paweł grzybowski

“W Algolytics zajmujemy się poprawą jakości danych od wielu lat. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak Plus, InterRisk, EGB Investments, Intrum Justitia. W sumie wyszczyściliśmy ponad 100 milionów rekordów, osiągając skuteczności w czyszczeniu danych na poziomie ponad 97%.”

 

Paweł Grzybowski / CMO

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ